Co je služba prověřenýmakléř.cz?

Jsme nezávislá platforma, která propojuje nejlepší a prověřené makléře na trhu se seriózními zájemci o prodej jejich nemovitosti. Chceme transparentní realitní trh, aby byli ochráněni hlavně zájemci o prodej nemovitosti.

Proč si vybrat makléře na prověřenýmakléř.cz?

Nemusíte hledat sami toho nejlepšího makléře, nebo jít do tradiční realitní kanceláře, která už spí tři roky na vavřínech. To všechno jsme již udělali za vás a pro vaši lokalitu jsme našli prověřeného makléře, který se vyzná v oboru a je opravdový profesionál.

Na celý prodej nemovitosti budeme dohlížet a budeme vám vždy oporou a rádi vám poradíme, kdykoliv bude potřeba.

Jaké jsme pro vás vybrali prověřené makléře?

Víme, že statistiky, billboardy a letáky ve schránce nejsou všechno a dobrého makléře poznáte až na osobní schůzce. Proto jsme se se všemi makléři po prověření jejich referencí, doby působení na realitním trhu a představení práce, setkali osobně a přezkoušeli si je z pojmů v realitním zákoně a nechali si vypracovat tři ukázkové nemovitosti jejich práce a mnoho dalšího.

Proto, když vám doporučíme prověřeného makléře, tak si za ním stojíme a víme, že vy se na něj můžete spolehnout kdykoliv v průběhu celého obchodu.

Kolik mě vaše služba bude stát?

Celá služba je pro vás zcela zdarma. Máme smlouvy s prověřenými realitními makléři, kteří nám hradí pravidelný měsíční poplatek. Smlouva navíc makléře zavazuje k serióznímu, férovému jednání a k té nejlepší prezentaci služeb, kterou nám předvedl a kterou pravidelně kontrolujeme. V opačném případě s makléřem smlouvu rozvazujeme, abychom docílili kvality, kterou garantujeme.

Jak služba prověřenýmakléř.cz funguje?

Vyplníte krátký formulář o vaší nemovitosti, v němž specifikujete nemovitost, kterou chcete prodat a zanecháte nám na sebe kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme, abychom si ujasnili všechny okolnosti prodeje vaší nemovitosti a doporučili vám toho nejvhodnějšího prověřeného makléře. Prověřený makléř se vám v nejkratším možném termínu ozve, abyste si domluvili schůzku a probrali prodej vaši nemovitosti.

Prověřenýmakléř.cz vám bude k dispozici po celou dobu prodeje nemovitosti na e-mailu, či telefonu.

Jsou mé údaje v bezpečí?

Vaše údaje jsou u nás jako v bavlnce v souladu s platnými právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a s Všeobecným nařízením o ochraně údajů (Nařízení EU 2016/679). 

Prověřený makléř.cz

Revoluční 762 / 13
Praha 1 - Staré Město

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám
Po-Pá (09:00 - 17:00)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DESIGN AND CODE BY WEBOO | MARKETING & TECHNOLOGY