3 největší mýty při prodeji nemovitosti

1. Nemovitost dám do více realitních kanceláří.

Určitě jste si toho už někdy všimli. Jedna nemovitost s rozdílnými popisy, cenami a co nejhůř, s parametry. Jediné, co je v lepším případě stejné je adresa a fotografie.
Existuje jedno zlaté pravidlo: „Jedna nemovitost, jedna realitní kancelář“

To že dáte nemovitost do více realitních kanceláří nezvýší vaši šanci, že nemovitost uvidí více lidí. Naopak tohle vaši nemovitost z nedůvěryhodní, protože si zájemci budou myslet, že je nemovitost neprodejná, tak to prodávající dali do více realitek.

 

2. Nemovitost prodám sám a ušetřím na provizi

Opravdu dobrý a prověřený makléř prodá vaši nemovitost rychleji a dráže, díky tomu, že zná prodejní techniky a má moderní nástroje pro prodej vaší nemovitosti, které, kdybyste si chtěli sami pořídit nebo objednat, tak vás přijdou na tisíce. Když si k tomu připočtete kupní a úschovní smlouvy, peníze za inzerci, tak jste na podobné částce za provizi, kterou dáte makléři a máte to bez práce, starostí a prověřený makléř se o vše postará.

 

3. Nafotím byt mobilem, to stačí

Fotografiemi z mobilu nevytvoříte emoce, které jsou pro prodej důležité. Mobily v dnešní době už fotí opravdu pěkně, ale nejsou širokoúhlé a nemají takový jas, který si nastavíte v profesionálním fotoaparátu, anebo jiném zařízení. Je to jako s koupí auta. Když vidíte auto v inzerci, tak je vyšperkované jako z výroby, kvalitní fotografie a popis vás přivedou do autobazaru. To vás tam přivedla kvalitní práce prodejce, díky které jste nabyly emoce.

Co z toho plyne?

Těch mýtu o prodeji nemovitosti je daleko více, ale to by bylo na vydání knihy. Toto jsou však 3 největší mýty, se kterými se často naši prověření makléři setkávají a lidé kvůli těmto mýtům přichází o nemalou část z kupní ceny. To nejhorší na tom je, že si vlastně myslí, že udělali nejlíp jak mohli. Zamyslete se nad celým průběhem prodeje. Je dobré si pozvat opravdového profesionála z řad prověřených makléřů, kteří vám nemovitost prodají opravdu nejlépe. A když už se rozhodnete prodávat nemovitost sami, tak to určitě udělejte tím správným způsobem.

Chci prověřeného makléře

Prověřený makléř.cz

Revoluční 762 / 13
Praha 1 - Staré Město

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám
Po-Pá (09:00 - 17:00)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DESIGN AND CODE BY WEBOO | MARKETING & TECHNOLOGY