Na jakého můžete narazit realitního makléře?

Řešíte prodej svého bytu, nebo jiné nemovitosti? O prodej vašeho bytu se bude jistě ucházet spousta makléřů a realitních kanceláří. A z naší zkušenosti již víme, že jejich kvalita a nabídka služeb pro vás je rozdílná jako barva pekelně černá a andělsky bílá, ale co víme jistě je, že odměna za odvedenou práci je kolikrát stejná.

I když najdou se i takoví makléři, kteří se vám budou podbízet nižší provizí, ale jejich služby jsou tristní. Byt nafotí svým kompaktem co májí od začátku své realitní kariéry a jen nemovitost šoupnou na inzertní servery. Ruku na srdce, takovou práci si můžete udělat sami a nemusíte za to někomu platit, ale nemovitost zdaleka neprodáte za vyšší cenu, kterou lze získat a zájemci se Vám také nebudou rvát o kliku. Tady platí pravidlo „Levná věc, 2x placená věc.“.

Když se svěříte profíkovi, který zná svou cenu a práci odvádí pořádně, tak více vyděláte za kratší dobu.

Díky tomu, že o prodej vašeho bytu se uchází hned několik makléřů, ani o tom ještě nevíte, tak nejlepší je si makléřů pozvat hned několik a udělat si své výběrové řízení, podívat se na jejich práci na internetu a ten který se vám bude zdát nejlepší, tak s ním se domluvit na spolupráci.

Anebo je tady naše služba Prověřený makléř.cz, která je zdarma a vám tak ušetří čas s potkáváním se s několika makléři a rovnou vám doporučí profesionálního makléře, který je prověřený a zná vaši lokalitu.

Chci prověřeného makléře

 

Prověřený makléř.cz

Revoluční 762 / 13
Praha 1 - Staré Město

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám
Po-Pá (09:00 - 17:00)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DESIGN AND CODE BY WEBOO | MARKETING & TECHNOLOGY