Jak vybrat realitního makléře

Pokud se rozhodnete prodávat nemovitost sami a vložíte nabídku na realitní server, tak můžete čekat spousty telefonátů od makléřů, ale to jsou začínající makléři, kteří na studených hovorech na soukromé inzerci začínají a krom pohádky, jak jsou nejlepší a kolik mají zájemců, tak zjistíte, když jim nemovitost svěříte, že Vám nic nenabídli a nabídka nevypadá vůbec konkurence schopně.

Pokračovat ve čtení

3 největší mýty při prodeji nemovitosti

1. Nemovitost dám do více realitních kanceláří.

Určitě jste si toho už někdy všimli. Jedna nemovitost s rozdílnými popisy, cenami a co nejhůř, s parametry. Jediné, co je v lepším případě stejné je adresa a fotografie.
Existuje jedno zlaté pravidlo: „Jedna nemovitost, jedna realitní kancelář“

Pokračovat ve čtení

Odhalte včas neseriózního makléře

Když budete hledat realitního makléře, tak jistě každý někoho znáte, nebo váš kamarád či kamarádka zná a doporučí vám někoho. V České republice je až 15.000 realitních makléřů a díky tomu mezi nimi panuje velká konkurence a makléři potom přistupují ke lžím a nekalím praktikám, aby získali do prodeje vaši nemovitost.

Pokračovat ve čtení

Na jakého můžete narazit realitního makléře?

Řešíte prodej svého bytu, nebo jiné nemovitosti? O prodej vašeho bytu se bude jistě ucházet spousta makléřů a realitních kanceláří. A z naší zkušenosti již víme, že jejich kvalita a nabídka služeb pro vás je rozdílná jako barva pekelně černá a andělsky bílá, ale co víme jistě je, že odměna za odvedenou práci je kolikrát stejná.

Pokračovat ve čtení

Prověřený makléř.cz

Revoluční 762 / 13
Praha 1 - Staré Město

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám
Po-Pá (09:00 - 17:00)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
DESIGN AND CODE BY WEBOO | MARKETING & TECHNOLOGY